יום חמישי, 3 במרץ 2016

אנימל קאט

אנימל קאט - animal cuts

פעילות האנימל קט מסייעת לשריפת שומנים וחיטוב שרירי הגוף. אופן השימוש המומלץ הינו שקית בבוקר, ושקית בין 30-60 דקות לפני אימון. ביום ללא אימון יש ליטול שקית בבוקר. בכל שקים ישנם כשמונה כדורים.

המוצר מכיל תשלובת של כדורים לשימוש יומי המסייעים לשריפת השומנים בגופנו אף ללא פעילות גופנית!!!  אנימל קאט פותח בעבור דרישותיהם של מפתחי הגוף להגיע לאחוזי שומן אפסיים.

אנימל קאט הוכיח את יעילותו להורדת משקל ולהפחתת שומן - במטרה לעשות דיאטה מהירה, יעילותו בניצול מוגבר של שומן העוזר לגוף להעביר שומנים אל המיטוכונדריה (תחנת אנרגיה של התא), שם ניתן להשתמש בשומן כחומר דלק לפעילות הגופנית.

אנימל קאט הינה נוסחא טרמוגנית חדשנית. תהליך פיזיולוגי שחומצות השומן בגוף נשרפים להפקת אנרגיה, כך המוצר מיעל את הפקת האנרגיה ושריפת הקלוריות.
הנוסחא של אנימל קאט מכילה מרכיבים ליפוטרופיים ומרכיבים לייעול חילוף החומרים ביחסים המדויקים שיעזרו לגופנו לשרוף שומן. חומרים טרמוגניים וליפו-טרופיים המסייעים לשריפת עודפי השומנים.

כמו כן, האנימל קאט מכיל צמחים המפרישים את עודפי הנוזלים בין העור לשרירים הדבר תורם למראה חטוב יותר של הגוף בנוסף לויטמינים, מינרלים,  חומצות אמינו, חומצות שומן וצמחי מרפא.
האנימל קאט מכיל חומצת אמינואל-קרניטין קומפלקס המסייעת לגוף בהפיכת השומן לאנרגיה ומועילה. משפרת את תפוקת הלב.

אחד ממרכיבי בטבליות הוא הציטרוס אורנטיום, מרכיב המצוי בזן מסוים מאוד של תפוזים בעל ריכוז גבוה של פוליאמין. תפקידו שלהציטרוס אורנטיום הוא להגביר את יצור האנרגיה בגוף או במילים אחרות - לשרוף שומנים (בדומה לאפדרין), כמו כן הוא מרכיב המגביר את הפקת האנרגיה בגוף ופוקד על התאים להאיץ את חילוף החומרים. התוצאה - שריפת שומנים.
מרכיבים נוספים הקיימים הם גוארנה (וצמחים נוספים) ויחד הם מדרבנים ביעילות את יצור האנרגיה בתאי השומן ומגבירים את אפקט שריפת השומנים.

מאת: ד"ר קובי עזרא (Ph.D) מומחה לרפואה נטורופטית, תזונאי ומאמן אישי.
כתב את הספרים: 1. אבן הפינה בתחום פיתוחהגוף. 2. ספורטולוגיה - המדריך לספורטאי. 3. סטרואידים-כל מה שרצית לדעת? ולא העזת לשאול!. לפגישת יעוץ בקליניקה: 0528567140

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה